ADRESA

ZOLLY PEKÁRNA
VÝDEJNÍ MÍSTO

Oblouková 190, 252 45 Ohrobec
Telefon: +(420) 601 126 525
E-mail: info@zollydogbakery.cz

INFORMACE A OTÁZKY

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

ZOLLY THE DOG s. r. o.
sídlo: Thunovská 179/12, 118 00 Praha 1, IČ: 05102375
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, 258227

Kontakty:
Telefon: 601 126 525 | e-mail: info@zollydogbakery.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 9.00 – 17.00 | So – Ne: dle domluvy

Samozřejmě. Zboží a výrobky které najdete u nás v eshopu jsme fotili hned jak byli vyrobené. Takže všechny pamlsky, lahůdky, dortíky vypadají opravdu tak jak vypadají na obrázcích.

U některého zboží je omezena doprava a to právě z důvodu zachování vzhledu i tvaru především lahůdek. Snažíme se aby lahůdky vypadali krásně a vydrželi čerstvé až k vám. Některé zboží tedy zavážíme pouze naším ZOLLY kurýrem, některé zboží posílame po celé ČR (trvanlivé zboží, sušenky a pamlsky).

Po vytvoření objednávky je vždy odesílán email se souhrnem a také faktura za objednané zboží. Stav vaší objednávky můžete také sledovat online ZDE.

Doporučujeme v našem eshopu registraci. Na vašem účtu tak uvidíte historii objednávek a budete moci pohodlně opakovat objednávky, měnit platební metody atd. Účet vám přináší i další zákaznické výhody a bonusy.

To je různé. Pokud objednáváte dorty nebo pamlsky vždy se snažíme předem dohodnout na způsobu dodání a termínu, podle toho se pak zařizuje výroba, aby byla zboží čerstvé, hlavně u dortů a lahůdek.

Ostatní zboží jako pamlsky, sušenky, pivo, hračky, doplňky odesíláme následující pracovní den, vždy samozřejmě záleží na zvoleném způsobu dopravy a také platby. Termíny dodání lze také konzultovat předem.

V případě, že jste zvolili osobní odběr zboží budeme vás kontaktovat při jeho přípravě a dohodneme termín vyzvednutí. Samozřejmě pokud pořádáte oslavu na víkend je možno předem dohodnout i víkendové vyzvednutí.

Osobně si pak zboží vyzvedáváte na naší adrese:

ZOLLY DOG BAKERY
Oblouková 190, 252 45 Ohrobec
Telefon: +(420) 601 126 525

INFORMACE O NÁS

KONTAKTUJTE NÁS S VAŠIMI DOTAZY