mají naší značku rádi

ZOLLY AMBASADOŘI

Spojují nás stejné věci. Líbí se nám skvělé hračky, rádi nakupujeme mlsání - o to více když nám prospívá. I když se nezdáme jsme akční a moc rádi se tím pochlubíme.
ambasadoři

PUGOVE / Bryan + Fred

Proč mají Bryan a Fred rádi značku ZOLLY?
Naše mopsí hlavy plní myšlenky hlavně na jídlo, hraní a spaní a …. A tak vrtíme tu ocásky, protože v Zolly jsme našli krásné kvalitní designové hračky a objevili nové chutě a struktury pamlsků a dortů bez kterých se neobejde žádná stylová psí párty……

Instagram: @pugs_eyes

ambasador

QUENTIN

Proč má značku ZOLLY rád?
“Když přišla nabídka na delší spolupráci od Zolly, neváhal jsem ani chvilku. Protože vím, že to co dělají, dělají pro všechny s láskou a kvalitně. Sám jsem se o tom přesvědčil.”

Instagram: @quentin_french_bulldog

ambasador

OTYLKA

Proč má značku ZOLLY ráda?
“Vždycky chci strašně moc jíst to, co si dávají páníčci, ale jen málokdy je to vhodné i pro mě.. U Zolly je to ale jiná! Je libo bábovku nebo brownie? Není problém, můžu to bez obav i já! A hlavně ty jejich dorty kamarádi! To pak odpočítáváš každý den do dalších narozenin.”

Instagram: @otylka.bulldog

ambasadoři

ᴀʙᴇ & ʙᴇᴀɴɪᴇ & ᴍᴇꜱꜱɪᴇ

Proč mají rádi značku ZOLLY?
Už dlouho sledujeme Zolly, víme, že odvádí tu nejlepší práci, proto je pro nás obrovská čest s nimi spolupracovat! Kdo by odolal všem těm jejich mňaminkám, které jsou bezkonkurenční. Jsme zastánci toho, že vše se má dělat s láskou a tady jsme to našli. Pro každého stafíka je to sen!

Instagram: @adorable_staffies

ambasadoři

Husky / Corina & Hope

Proč mají rádi značku ZOLLY?
ZOLLY máme v podvědomí delší dobu. S radostí jsme přijali partnerství. Těšíme se na společnou cestu a spokojená bříška Hope a Coriny. A proč jsme spolupráci přijali? To je naprosto jednoduchá otázka. Stačí se podívat na jejich nabídku zjistíte, že odvádí skvělou práci. Jejich produkty jsou dělané s láskou, což je v dnešní době velmi cenné

Instagram: @huskycorinahope

ambasadoři

Pompadour Poms

Proč mají značku ZOLLY rádi?
Studuji veterinářství s oborem výživa, a proto vybírám svým pejskům jenom to nejlepší, věřím tomu, že jak mi lidé se snažíme do sebe dostat vitaminy a zdravé jídlo, tak si to zaslouží i naši pejsci. Na českém trhu takových firem není mnoho. Zolly jsme měli možnost vyzkoušet při návštěvě Prahy a hned od první chvíle jsem byla nadšená. Pamlsky jsou bez lepku, cukru, GMO což je odlišuje od komerční výroby. Moc se na spolupráci těším a věřím, že rozšíříme povědomí o tom, že i pejsci si zaslouží čas od času rozmazlit perfektníma hračkama, nebo romazlit chuťové buňky úžasnýma hovězíma burgerama, donutama, cupcakama, či dortem na narozky!

Instagram: @pompadour_poms

ambasador

ORION

Proč má značku ZOLLY rád?
Je libo dort pro pejska, na který by měl chuť i páníček, kvalitní domácí pamlsky, psí kosmetiku nebo originální a odolné hračky? To všechno v Zolly najdete a já už se nemůžu dočkat, až to všechno ozkouším, kor když mám v červnu narozky! Panička do sebe furt cpe takový dobroty a teď si je budu moct dopřávat i já a bez starostí. Se svým citlivým zažíváním ocením kvalitu a po mňamkách od Zolly budu mít v bříšku jako v pokojíčku.

Instagram: @dogventures_of_orion

ambasadoři

Wolfdogs

Proč mají značku ZOLLY rádi?
S radostí jsme přijali možnost přidat se ke smečce ZOLLY. Jelikož jsme divocí a nezkrotní vlčáci, kteří pro svá bříška potřebuji co nejpřirozenější stravu a v ZOLLY jsou dobroty pro psy vyráběny z přírodních surovin, nemohli jsme nabídku odmítnout. Podobný eshop kde vyrábějí kvalitní kosmetiku, pamlsky a hlavně dorty pro psy vůbec neznáme. 🙂

Instagram: @travel.with.wolfdogs