O Nás

o tom jak jsme začali

ZOLLY Dog Bakery

“Každý pejsek si se svým pánem touží hrát a za svou oddanost si určitě od svých pánů zaslouží odměnu. Dárek v podobě pamlsků, žvýkaček, keksů či jiné dobroty od svého pána, pro to je ochoten udělat vše, co je v jeho silách! V ZOLLY DOG BAKERY máme připraven opravdu bohatý výběr přesně takových dárků!”

Yveta a David Páleníčkovi podnikají od roku 1988. Během prvních deseti let získali nemalé zkušenosti v podnikání a to jak v ČR, tak i v zahraničí, především v USA, kde několik let žili. Po návratu v roce 1999 zakládají první česko-anglickou školku DINO PRESCHOOL.

Během následujících 14ti let vytvořili ojedinělou vzdělávací soustavu DINO SCHOOLS of PRAGUE. Plně prosperující tři společnosti (MŠ, ZŠ a gymnázium) zastřešené akciovou společností DINO SCHOOLS of PRAGUE a.s. prodávají v roce 2013.

“pekárnA ZOLLY DOG BAKERY vyplňujE nabídku na NAŠEM trhu”

ZOLLY DOG BAKERY je specializovaný obchod – psí pekařství – nabízející psí lahůdky, kvalitní psí krmiva, psí módu. Široký sortiment pamlsků je vyráběn (pečen) dle originálních vlastních receptur. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky. Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!

Pekárna ZOLLY DOG BAKERY

ZOLLY DOG BAKERY vyplňují chybějící nabídku na českém trhu všem chovatelům psů, kteří chtějí dopřát svým čtyřnohým miláčkům něco nového, zdravého, chutného, originálního. Umožní svým klientům společně se svými pejsky oslavit jejich výročí, narozeniny či jiné slavnostní příležitosti, udělat si společnou radost vhodným dárkem, hračkou či módním doplňkem.

Telefonické objednávky

(+420) 601 126 525

Sortiment

Originální pamlsky a dorty

Dárkové balení

Pamlsky jsou v hezkém obalu

Recenze

Kladné reakce zákazníků