.

.

Vítejte na našich stránkách

01. O ZOLLY DOG BAKERY

Každý pejsek si se svým pánem touží hrát a za svou oddanost si určitě od svých pánů zaslouží odměnu. Dárek v podobě pamlsků, žvýkaček, keksů či jiné dobroty od svého pána, pro to je ochoten udělat vše, co je v jeho silách! V ZOLLY DOG BAKERY máme připraven opravdu bohatý výběr přesně takových dárků!

Společnost ZOLLY THE DOG BAKERY byla založena na jaře 2016 manžely Páleníčkovými. Důvodem založení této firmy byla myšlenka otevřít v ČR doposud chybějící obchod/obchody – „psí pekařství“. Tento nápad se zrodil v hlavách současných společníků před několika lety při jejich cestách do zahraničí, kde jsou takzvané „Dog Bakery“ neboli psí pekárny velmi oblíbeny. Vzhledem k tomu, že sami vlastní dva „čtyřnohé členy rodiny“ dobře vědí, co vše jsou majitelé svých psích miláčků ochotní pro ně obětovat, co za ně utratit.

Yveta a David Páleníčkovi podnikají od roku 1988. Během prvních deseti let získali nemalé zkušenosti v podnikání a to jak v ČR, tak i v zahraničí, především v USA, kde několik let žili. Po návratu v roce 1999 zakládají první česko-anglickou školku DINO PRESCHOOL.

V následujících 14ti let vytvořili ojedinělou vzdělávací soustavu DINO SCHOOLS of PRAGUE. Plně prosperující tři společnosti (MŠ, ZŠ a gymnázium) společností DINO SCHOOLS of PRAGUE a.s. prodávají zastřešené akciovou v roce 2013.

Během posledních dvou let využívají své bohaté podnikatelské zkušenosti, věnují se mapování podnikatelských možnosti na našem trhu a připravují projekt, který je popsán v tomto podnikatelském záměru.

Authorby David Páleníček – spolumajitel

E-shop zollydogbakery.cz

02. ZOLLY tým

Majitelé ZOLLY THE DOG BAKERY dobře vědí, že spokojenost zákazníka závisí na mnoha faktorech a proto byl každý detail nabídky, prostředí a způsob nabízených služeb velmi pečlivě zvažován!

ZOLLY DOG BAKERY je specializovaný obchod – psí pekařství – nabízející psí lahůdky, kvalitní psí krmiva, psí módu, originální hračky a mnoho dalšího. Široký sortiment pamlsků je vyráběn (pečen) dle originálních vlastních receptur. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky. Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!

Jedinečnost a originalita projektu ZOLLY DOG BAKERY je jak v široké nabídce našich čerstvých „hand made“ výrobků (psí dorty, zákusky, pamlsky, sušenky, donnuty, bábovky) vyráběných dle vlastních osvědčených receptur v duchu našeho motta:

love & care together!

Authorby Yveta Páleníčková – spolumajitelka

majitele-zolly

David a Yveta Páleníčkovi

Majitelé ZOLLY

E-shop zollydogbakery.cz

03. Baví nás naše práce

Používané suroviny pro výrobu ZOLLYHO lahůdek jsou výhradně z vhodných přírodních surovin, bohatých na živiny a antioxidanty, které jsou pro zdraví pejska velmi důležité.

V ZOLLY THE DOG pekařství jsou důsledně vybírány nutričně hodnotné suroviny a kvalitní přísady, zajišťující plnohodnot nou stravu pro psí mazlíčky. Právě pečlivě vybrané a vhodné suroviny jsou to, co dělá nabízený sortiment psích lahůdek jiným! Díky tomu, že ZOLLY DOG BAKERY pekařství peče převážně z bio potravin, které neobsahují žádné konzervanty, vaši pejsci se určitě budou cítit lépe a plní energie.

ZOLLYHO pekařství peče nejen chutné, ale i zdravé lahůdky z ingrediencí jako jsou jablka, borůvky, špenát, mrkev, brusinky, oves, batáty, vejce, ryby, které obsahují vitaminy A, B, C, D a F. Vysoce bílkovinné potraviny jako je kuřecí maso, hovězí maso, telecí maso, ryby a arašídové máslo dodají vašemu mazlíčkovi energii. Místo cukru používáme Melasu a Karob. Karob je zdravá a bezpečná alternativa čokolády, která uspokojí chutě na sladké.

ORGANICS

Authorby ZOLLY mopsík – zakladatel