ecopets-logo

Poselstvím Ecopets je připomenout, že nám naše příroda dává to nejlepší pro péči nejen o nás samotné, ale i pro naše čtyřnohé kamarády. Ručně, s láskou a respektem k přírodě vyrábíme produkty, které zvířátkům i lidem pomáhají k prevenci, léčbě i regeneraci při onemocněních.

Chceme vám ukázat, že eko a bio nemusí být jenom nálepka a tyto produkty k nám nemusí být dováženy tisíce kilometrů.
Ale že stojí za to využít zdejší přírodní bohatství a podpořit naši vlastní tvorbu a náš ekosystém.

hafans dog

HAFANS je mladá česká značka vyrábějící stylové šátky pro psy a také základna pro všechny české hafanoušky, kterým není lhostejný svět kolem sebe. V HAFANS totiž z firemního zisku peněžně pomáhají tam, kde je to zrovna potřeba – ať už pejskům v útulku, ohroženým zvířatům anebo na výcvik asistenčních, vodících a signálních psů. Čím jsou jejich šátky výjimečné? To poznáte hned, jakmile si některý z nich vezmete do rukou! Každý šátek byl vytvořen zlatýma českýma ručičkama, a to z kvalitního bavlněného a měkkého materiálu. Ať už je Váš hafan žravec, pometlo anebo roztomilá princezna, v HAFANS mají připraveny šátky symbolizující všechny psí charaktery.

Za vším je touha jedné Zlíňačky Hanky mít svůj vlastní projekt, prostřednictvím kterého by byla nablízku psům. Podobný koncept, jako je HAFANS okoukala v zahraničí. Rozhodla se něco podobného přenést do českého prostředí a doplnit vše o přidanou hodnotu v podobě systematické pomoci potřebným tak, aby vše dávalo smysl!

natural dog company

Natural Dog Company
We are a company full of dog-lovers, dog-owners, and of course, dog-experts. Using only organic and all-natural ingredients, we create soothing balms, nourishing supplements, shampoo bars, and more. We produce products that help your pup live their best life! Our plant-based ingredients are well-researched and meticulously selected based on deep healing, protective properties. Our products are proudly handcrafted in small batches in the United States and are loved and recommended by veterinarians around the world.

We are here to provide natural solutions to common conditions and love your dogs like they are our own! Every dog deserves to live a long, happy, pain-free, and healthy life — and with Natural Dog Company, that’s more than pawssible!

Nejlepší odměnou pro vašeho mazlíčka je zdravá pochoutka. KIWI WALKER nabízí pamlsky čistě přírodního charakteru, bez přidaných barviv.

Lahůdky splňují nejvyšší výživové standardy přirozené stravy a neobsahují žádné další přísady.

A ačkoli je KIWI WALKER pro své propracované detaily ozdobou každého interiéru, stará se především o bezpečnost a pohodlí vašich mazlíčků. Komplexní řada s typickými barvami ve všech produktových řadách doplňují produkty FOOD.

PET PLAY toys je americký výrobce kvalitních plyšových hraček pro psy.

  • Ručně vyráběné, dvouvrstvé a dvojitě šité okraje zajišťují mimořádnou odolnost
  • Zaujměte svého psa zábavnými odpojitelnými součástmi
  • Každá hračka pro psy ve tvaru jídla je uvnitř opatřena pískačem, který je ideální pro hodiny zábavy
  • Ekologicky šetrné plnivo PlanetFill® je vyrobeno ze 100% recyklovaných plastových lahví bezpečných pro spotřebitele
  • Lze prát v pračce a šetrné k sušičce

ZOLLY DOG BAKERY je specializovaný obchod - psí pekařství - nabízející psí lahůdky, kvalitní psí krmiva, psí módu. Široký sortiment pamlsků je vyráběn podle originálních vlastních receptur. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky.

“Každý pejsek si se svým pánem touží hrát a za svou oddanost si určitě od svých pánů zaslouží odměnu. Dárek v podobě pamlsků, žvýkaček, keksů či jiné dobroty od svého pána, pro to je ochoten udělat vše, co je v jeho silách!"

Chcete-li vyniknout a vystoupit z davu, nemůžete být bez dřevěného motýlku. Dáte tím okolí najevo svojí vyjíměčnost. Navíc budete mít kousek přírody stále u sebe.

Naše zboží dodáváme do velkoobchodů i maloobchodů.
S výrobky WoodLux se setkáte v prodejnách po celé ČR a na internetu.

Našim odběratelům poskytujeme výrazné velkoobchodní slevy.

Vyrábíme i zboží na zakázku, podle přání zákazníka s jeho vlastní značkou.
Naši designéři produkty navrhnou a budou s Vámi konzultovat finální vzhled i zpracování.

snuffle-brand

Snuffle is the first dog beer. Well, let us rephrase that because Snuffle is a 'beer' in the emotional sense of the word. Technically Snuffle isn't a real beer of course. It contains no alcohol what so ever and it is non-sparkling. (Who needs a drunk, burping dog?)

Dogs are smarter than us. For one: they only drink when they're thirsty. If we did that they're wouldn't be any bars left. But sometimes they're too smart for their own good and they might get de-hydrated with all that cat chasing and stick returning.